Veresegyház

Logisztikai specialista

Hivatkozási szám WHCSZ12705

Veresegyház Vissza Logisztikai specialista Hivatkozási szám WHCSZ12705

Amerikai, multinacionális partnercégünk kollégát keres logisztikai csapatába! A szállítási csapat adminisztrációs folyamatainak támogatásával járulhatsz hozzá a közös sikerekhez. Az anyagellátási láncban érintett különbözö területek folyamatait/igényeit szem előtt tartva, a vállalat szállitmányszervezési rendszerén keresztül fogsz dolgozni. Logisztikai projectekben való aktív részvételedre is számítanak!

Feladatok

  • A telephelyre érkező és esetlegesen az onnan kimenő szállítmány nyomonkövetése, szervezése és kapcsolattartás a Routing Centerekkel.
  • Kapcsolattartás a beszerzési lánc tagjaival (beszállítók, beszerzők, raktárak, vámbróker, routing center, fuvarozók) szükség szerint részükre kimutatások, jelentések készítése.
  • Belföldi fuvarok szervezése a beszerzés és termelés igényei szerint, kapcsolattartás szállítmányozókkal
  • Napi riportok készítése eredményekről, OTM adatpontosságról, és szállítmányozók teljesítményéről.
  • Részvétel szállítási költségek rendszeres elemzésében és éves tervezésében.

Elvárások

  • 1-2 éves tapasztalat adminisztrációban, előny a hasonló, logisztikai adminisztrációban, szállítmányok kezelésében megszerzett jártasság.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
    MS Office felhasználó szintű ismerete.
  • Vállalatirányitási rendszer (Oracle/SAP) ismerete előnyt jelent.
  • Rendszerszemlélet, megbízhatóság, pontosság.

Ajánlatunk

  • Modern és folyamatos fejlődésre törekvő cégkultúra
  • Az egészséges életmód és ritmus támogatása
  • A cég bizalmat szavaz neked, ezért felelősséggel ruház fel
  • Komplex, átfogó juttatási csomag – hiszen a hosszútávú együttműködés közös érdek
  • Közösen kialakított karrier út
  • Kiemelt üzemanyagtérítés
  • Union Egészségbiztosítás
  • Home office