Raktáros
4002 Debrecen Hermann Kronseder utca 1., Hajdú-Bihar

Raktáros

Inflációt követő bérezés, biztos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012811
Raktáros

4002 Debrecen Hermann Kronseder utca 1., Hajdú-Bihar Vissza Raktáros Inflációt követő bérezés, biztos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012811

Hosszútávú munkalehetőség raktáros pozícióban Debrecenben található partnercégünknél.

Feladatok

  • Beérkező áruk mennyiségének, sérülés mentességének ellenőrzése
  • Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása
  • Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása
  • Készletek ellenőrzése, leltározása a vállalat belső szabályzataiban foglaltaknak megfelelően
  • Integrált vállalatirányítási rendszer napi szintű használata
  • Raktári rend biztosítása, folyamatos fenntartása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny (SAP)
  • Targonca jogosítvány, 1-2 éves vezetési gyakorlat feltétel
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte feltétel
  • Többműszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Inflációt követő bérezés
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség