Budapest

Épületgépész Projektvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12502

Budapest Vissza Épületgépész Projektvezető Hivatkozási szám WHCSZ12502

Partnerünk Magyarország egyik meghatározó építőipari vállalata. Épületgépész Projektvezető kollégát keresünk!

Feladatok

  • Épületgépészeti tervezési és kivitelezési projektek koordinálása és irányítása projektvezetőként
  • Ütemterv készítése
  • Projekt kooperációkon való aktív részvétel
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Megrendelőkkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, tárgyalások lefolytatása
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Alvállalkozási és szállítási szerződések előkészítése, jóváhagyása,
  • Műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációk előkészítése

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség, minimum 3-5 év épületgépészeti tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Épületgépész FMV jogosultság
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Fix. 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Céges gépjármű (magánhasználatra is)