Budapest

Ajánlatadó Mérnök (Épületgépész terület)

Hivatkozási szám WHCSZ12500

Budapest Vissza Ajánlatadó Mérnök (Épületgépész terület) Hivatkozási szám WHCSZ12500

Partnerünk Magyarország egyik meghatározó építőipari vállalata. Épületgépész területre keresünk műszaki előkészítésben és ajánlatadásban jártas kollégát.

Feladatok

  • Épületgépész projektek előkészítésének támogatása, együttműködve a szakmai csapattal
  • Árajánlatok bekérése
  • Beérkező alvállalkozói ajánlatok ellenőrzése
  • Kimenő árajánlatok összeállítása
  • Ártükrök készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal, beszállítókkal és alvállalkozókkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) vagy technikusi végzettség
  • Épületgépészeti területen szerzett releváns tapasztalat
  • megbízhatóság, projektszemlélet, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)

Ajánlatunk

  • Fix 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség