Csomagoló/Gépkezelő/Minőségellenőr
Lukácsháza

Azonnali felvétel, egyszerű feladatok! Várunk tesztírásra a WHC irodában! (Szombathely, Szelestey L. u. 13.) Hivatkozási szám WHC013036

Lukácsháza Vissza Csomagoló/Gépkezelő/Minőségellenőr Azonnali felvétel, egyszerű feladatok! Várunk tesztírásra a WHC irodában! (Szombathely, Szelestey L. u. 13.) Hivatkozási szám WHC013036

Lukácsházi partnercégünk részére keresünk 4 műszakban Csomagoló Vizuális ellenőr, Gépkezelő vagy Minőségellenőr pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel magyarországi vagy svájci betanulással! Elkötelezett vagy a minőség iránt? Van egy jó ajánlatunk a számodra!

Feladatok

Csomagoló/vizuális ellenőr:

  • Termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása
  • Megadott folyamatok követése, végrehajtása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Könnyű fizikai munkalehetőség

Gépkezelő

  • Termelőgépek felügyelete és kiszolgálása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Műszaki beállítottság
  • Max 15-20 kg fizikai terhelés

Minőségellenőr:

  • Termékek kozmetikai termék ellenőrzése és dokumentálása
  • Termékek folyamatközi dimenzionális ellenőrzése és dokumentálása
  • Termelés kezdetekor a termék megfelelőségének vizsgálata
  • Hasonló munkakörben szerzett minőségellenőri tapasztalat szükséges

Elvárások

  • Minimum 8 általános végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Szabálykövetés, pontos precíz munkavégzés
  • Kézügyesség, minőségorientált szemléletmód
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Sikeres tesztírás

Ajánlatunk

  • Saját állományú felvétel
  • Tervezhető munkarend
  • Kiemelkedő bérezés + műszakpótlékok
  • Céges bónuszok
  • 13. és 14. havi juttatás
  • Ingyenes céges járatok Szombathely és Kőszeg vonalán
  • Bérlettámogatás vagy 50Ft/km üzemanyagtámogatás
  • Tiszta modern munkakörnyezet
  • Stabil folyamatosan fejlődő vállalat
  • Fejlődési lehetőség, akár svájci betanulási lehetőség is!