Textilmegmunkáló
Budapest, 2024.09.10.

Magas bónusz, azonnali kezdés. Hivatkozási szám WHC013231

Budapest Vissza Textilmegmunkáló Magas bónusz, azonnali kezdés. Hivatkozási szám WHC0132312024.09.10.

Mosodai gépek kezelésére, töltésére keresünk jó fizikummal rendelkező munkatársakat 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Beérkező, raklapon lévő koszos szőnyegek géphez történő mozgatása békával.
  • A szőnyegek mosógépbe történő bepakolása.
  • A gép elindítása és felügyelete.
  • A tiszta szőnyeg mosógépből történő kipakolása (konvejor segítségével), majd a szárítóba pakolása és a szárító elindítása.
  • A folyamatot követően a tiszta szőnyegek ellenőrzése, és probléma esetén a műszakvezető bevonása a javítás érdekében.
  • Az ellenőrzött szőnyegek összehajtása, raklapra elhelyezése, számolása.
  • A mosások darabszámát felírni a mosási lapra.
  • A beérkező koszos szőnyegek átvétele, elhelyezése
  • A piszkos szőnyegek szétválogatása, méret, szín, típus, szennyezettség szerint
  • A szőnyegek mosása, szárítása
  • A tisztított szőnyegek hajtogatása, szétválogatása, raklapokra rendezése
  • A munkaterület takarítása

Elvárások

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • jó fizikum

  • 3 műszak, munkaidő: hétfőtől – péntekig (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • alapbér + műszakpótlék (18-06 30%)
  • teljesítmény arányos havi bónusz
  • cafetéria