Könnyű fizikai diákmunka - Biatorbágy
Biatorbágy, 2024.09.17.

Szólj a barátaidnak és gyertek együtt! Hivatkozási szám WHC02149

Biatorbágy Vissza Könnyű fizikai diákmunka - Biatorbágy Szólj a barátaidnak és gyertek együtt! Hivatkozási szám WHC021492024.09.17.

Partnerünk piacvezető élelmiszer kiskereskedelmi márka Magyarországon. Magyarországon 2008 óta van jelen a piacon, jelenleg 135 üzlettel, és a vállalat folyamatosan tovább terjeszkedik. Jelszavuk: magas minőség alacsony áron!

Feladatok

  • Komissiózás
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Jó teherbíró képesség

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft-os órabér + éjszakai pótlék
  • Rugalmas munkaidő (a nap bármely szakában választható időszak)
  • Jófej csapat