Győr, 2024.09.12.

Projektvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12911

Győr Vissza Projektvezető Hivatkozási szám WHCSZ129112024.09.12.

Csatlakozz Projektvezetőként, épületgépészettel foglalkózó Partnerünkhöz!

Feladatok

  • Kivitelezés előkészítése: műszaki előkészítővel, illetve építésvezetővel való egyeztetés
  • Szakhatósági engedélyeztetés
  • Projekt kivitelezés: építésvezető támogatása a folyamat során. Futó projektek nyomon követése, rálátás az összes futó projektre. Ártárgyalásokon, valamint liciteken való aktív részvétel
  • Projektkontrolling
  • Műszaki, tartalmi, időbeli áttervezési feladatok ellátása, irányítása
  • Munkabiztonságért felelés
  • Ügyfelekkel folyatott értékelési tárgyalásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelővel/ beruházóval/ generálkivitelezővel
  • Projekt szervezése (elnyert projektek teljes körű elindítása, folyamatos felügyelete)
  • Helyszíni bejárások
  • Folyamatfejlesztés (kiviteli folyamatok folyamatos felülvizsgálata és innovatív ötletek bevezetése)
  • Projektdokumentáció
  • Számlázás
  • Alvállalkozói menedzsment
  • Beosztottak irányítás

Elvárások

  • Minimum 5 év gépészeti projektvezetői tapasztalat
  • Minimum 2 leinformálható referencia munka
  • ArchiCAD program felhasználó szintű ismerete (előny, más tervezői program ismerete)
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Office csomag felhasználó szintű használata
  • Győr illetve környéki lakóhely
  • Országos szintű mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Ajánlatunk

  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Számítógép/Laptop, céges telefon