Pénztáros és áruösszekészítő diákmunka Szolnokon
Szolnok, 2024.09.12.

Itt a tökéletes diákmunka ami illeszkedik az órarendedhez! Hivatkozási szám WHC021313

Szolnok Vissza Pénztáros és áruösszekészítő diákmunka Szolnokon Itt a tökéletes diákmunka ami illeszkedik az órarendedhez! Hivatkozási szám WHC0213132024.09.12.

Szolnoki partnerünkhöz várunk nappali tagozatos diákokat

Feladatok

  • Pénztáros feladatok ellátása
  • Kassza kezelése
  • Csomag és áruösszekészítés
  • Áru töltés

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • 16. betöltött életév a csomagösszekészítő pozícióra és 18+ jelentkezők a pénztáros pozícióra
  • Érvényes tüdőszűrő

Ajánlatunk

  • Br. 1550 Ft/óra
  • műszakpótlék
  • hosszútávú munkalehetőség