Könyvvizsgáló gyakornok
Budapest

Jelentkezz hozzánk pályakezdő könyvvizsgálónak, dolgozz a legnevesebb magyar vállalatoknak és nemzetközi cégeknek. Egyedülálló tapasztalatot és fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra, hogy a legtöbbet kihozhasd magadból. Hivatkozási szám WHC022336

Budapest Vissza Könyvvizsgáló gyakornok Jelentkezz hozzánk pályakezdő könyvvizsgálónak, dolgozz a legnevesebb magyar vállalatoknak és nemzetközi cégeknek. Egyedülálló tapasztalatot és fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra, hogy a legtöbbet kihozhasd magadból. Hivatkozási szám WHC022336

Egy szuper csapat tagjává válhatsz, pénzügyi és számviteli tudásodat hazai és nemzetközi képzéseknek köszönhetően fejlesztheted, alaposan megismerheted a különböző iparágak vállalatainak működését, miközben építheted üzleti kapcsolataidat, amelyek a jövőben is értéket jelenthetnek számodra.

Feladatok

  • Számviteli ismereteid folyamatos fejlesztése mellett, megtanulod a nemzetközi audit módszertanát sokoldalú ügyfélmunkákon keresztül.
  • MS Excelben segédkezel az audit munka minden szakaszában és az ügyfél anyagok elkészítésében.
  • Precíz és minőségi munkavégzéseddel elvégzed a könyvvizsgálati folyamat egyes részfeladatait.

Elvárások

  • gazdasági szakon (pénzügy és számvitel terület előny) nappali tagozatos egyetemi/főiskolai hallgatói jogviszony
  • rugalmasan heti min. 25 óra munkavégzést tudsz vállalni a budapesti irodánkban
  • legalább középszintű angol nyelv-tudással rendelkezel

  • Hosszútávú és gyorsított karrierutat, hiszen már az egyetem alatt valós szakmai tudást szerzel, amit mi értékelünk, így gyorsabban építheted velünk a jövődet.
  • Kiemelkedő javadalmazást
  • Tanulmányaid mellett, ha időd engedi akár teljes munkaidőben is dolgozhatsz, amikor viszont vizsgáid vannak, mi biztosítjuk számodra a kellő szabadnapot is.
  • Megtapasztalhatod, hogy milyen egy nagy hírnevű, igazán menő cégnél és egy nagyon modern irodaházban dolgozni.
  • Részt vehetsz a belső képzési programjainkban.
  • Leigazoljuk a szakmai gyakorlatot és segítünk a szakdolgozat megírásban.
  • Csapatépítő programokon vehetsz részt és építheted a kapcsolati hálódat.
  • Az egyéni fejlődésedet egy mentor kolléga támogatja, aki rendszeres visszajelzéssel segíti a karriered.