Budakeszi, 2024.10.17.

Területi Vezető

Csatlakozz élelmiszeripari partnerünkhöz Területi Vezető pozícióban! Hivatkozási szám WHCSZ12944

Budakeszi Vissza Területi Vezető Csatlakozz élelmiszeripari partnerünkhöz Területi Vezető pozícióban! Hivatkozási szám WHCSZ129442024.10.17.

Feladatok

  • Termékek és szolgáltatások folyamatos ellenőrzése, bolti folyamatok koordinálása
  • Értékesítési célok teljesítése, forgalom növelése
  • Szaküzletek megrendeléséneinek kezelése
  • Promóciós tevékenységek
  • Üzleti dolgozók koordinálása
  • Beosztások tervezése, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Rendszeres jelentések készítése az eredményekről és a piacról

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • B kategóráis jogosítvány

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus környezet