Munkalehetőségek Győrben
Győr

Hivatkozási szám WHC013125

Győr Vissza Munkalehetőségek Győrben Hivatkozási szám WHC013125

Győri élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk csomagoló, gépkezelő raktári targoncavezető és udvaros targoncavezető munkatársat

Feladatok

  • Csomagoló: csomagolt késztermék kartonba rakása, csomagolás vizuális ellenőrzése, karton lezárása
  • Gépkezelő: csomagoló és sütőipari gépek kezelése, csomagológépekhez tartozó mérlegek beállítása, sütött termékek elkészítése, gépek tisztán tartása
  • Udvaros targoncavezető: targoncával történő hulladékmozgatás, raklapok mozgatása, udvar rendben tartása, melléktermék darálása, hulladék elszállító teherautó megrakása
  • Raktári targoncavezető: szállítótargonca, emelőkocsik, homlokvillás targonca kezelése, raklap címkék szkennelése, áruval megrakott raklapok mozgatása, áru kitárolása és betárolása a raktáron belül

Elvárások

  • Csomagoló: 3 műszakos munkarend vállalása, minimum alapfokú végzettség, megbízhatósás
  • Gépkezelő: 3 műszakos munkarend vállalása, középfokú élelmiszeripari vagy műszaki végzettség
  • Raktári targoncavezető: 3324-es targoncavezetői jogosítvány megléte és tapasztalat

Ajánlatunk

  • 3 műszakos munkarend
  • szabad hétvégék
  • emelt éjszakai műszakpótlék (45 %)