Géplakatos
Tószeg, 2024.06.28.

Géplakatos

Hosszútávú, biztos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC01288
Géplakatos

Tószeg Vissza Géplakatos Hosszútávú, biztos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012882024.06.28.

Nemzetközi hőszigetelőanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére Géplakatos kollégát keresünk Jász-Nagykun Szolnok vármegyei munkavégzésre!

Feladatok

  • Fémalkatrészek és szerkezetek előállítása, összeszerelése/javítása
  • Méretre vágás, alakítás és összeillesztés
  • Hegesztési, gázkivágási és egyéb összekötő technikák alkalmazása
  • Fémalkatrészek és szerkezetek felületkezelése, festése, bevonása
  • Gépek és berendezések karbantartása és javítása
  • Gépkönyvek, előírt dokumentumok, jelentések megírása

Elvárások

  • Szakmunkásképző iskolai végzettség lakatos vagy géplakatos szakmában
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság és önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Bérezés megegyezés alapján, végzettség és tapasztalat függvényében
  • Szakképzettségi, jelenléti bónusz
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Továbbtanulás, nyelvtanulás támogatása
  • Munkába járás támogatása (bérlet: 100%; gépkocsi: 30 Ft/km)