Elektromos karbantartó
Szombathely

Erősáramú végzettséged van? Karbantartóként is szereztél már tapasztalatot? Nálunk a helyed! Hivatkozási szám WHC013118

Szombathely Vissza Elektromos karbantartó Erősáramú végzettséged van? Karbantartóként is szereztél már tapasztalatot? Nálunk a helyed! Hivatkozási szám WHC013118

Szombathelyi piacvezető elektronikai partnercégünk részére keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat 4 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • A gyártóberendezések elektromos hibáinak megjavítása.
  • Az elektronikai karbantartási és felújítási feladatok elvégzése.
  • A cserélt tartalék fődarabok megjavítása, állapotuk figyelemmel kísérése.
  • Gyártóberendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Új gyártási módszerek elsajátítása, aktív részvétel a kidolgozásban és a bevezetésben.
  • Költségek csökkentésére, a minőség javítására, karbantartásra irányuló fejlesztési javaslatok megtétele.
  • A berendezések folyamatos üzemvitelének biztosítása, műszaki színvonalának emelése.
  • A gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása, alkatrészek pótlásának biztosítása.
  • Termeléssel és minőségbiztosítással való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Erősáramú végzettség (villanyszerelő)
  • Villanyszerelői, vagy hasonló munkakörben szerzett karbantartói tapasztalat
  • Kapcsolási rajzolvasási készség
  • SAP ismeret
  • Felhasználói számítógépes ismeret

  • Biztos háttérrel rendelkező vállalat, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés, műszakpótlékok
  • 13. havi juttatás
  • Cafetéria (próbaidőt követően)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás autóval vagy tömegközlekedéssel
  • Támogató csapat, mentorálás