Bér- és TB ügyintéző
Bács-Kiskun megye

Hivatkozási szám WHCSZ12804

Bács-Kiskun megye Vissza Bér- és TB ügyintéző Hivatkozási szám WHCSZ12804

Gyártó partnerünkhöz keresünk bér- és TB ügyintézőt!

Feladatok

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Személyügyi anyagok kezelése, karbantartása

Elvárások

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Bérszámfejtés és TB ügyintéző képesítés
  • MS Office ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP ismeret előny

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, letelepedési támogatás, hűségbónusz)
  • Kiemelt bejárási támogatás
  • Vállalati mobilcsomag