Gépkezelő
Balatonfűzfő, 2024.10.15.

Gépkezelő

A cégcsoport folyamatos bővülése miatt keressük azokat a tapasztalt szakembereket, akik elkötelezettek az energiahatékony és fenntartható megoldások iránt, friss, energikus, fiatalos céget keresnek karriercéljaik eléréséhez. Reference number WHC013266
Gépkezelő

Balatonfűzfő Back Gépkezelő A cégcsoport folyamatos bővülése miatt keressük azokat a tapasztalt szakembereket, akik elkötelezettek az energiahatékony és fenntartható megoldások iránt, friss, energikus, fiatalos céget keresnek karriercéljaik eléréséhez. Reference number WHC0132662024.10.15.

Több mint 30 éves múltra visszatekintő balatonfűzfői extrudált polisztirolhab hőszigetelést gyártó üzem, Európában meghatározó gyártók, egy jól szervezett, őszinte és nyílt emberi kapcsolatokon alapuló munkaközösség.

Tasks

  • automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló,valamint fóliázó gép)
  • gyors, precíz hibaelhárítás
  • termékek szalagról leszedése
  • termék gyártásközi minőségellenőrzése
  • anyagmozgatás

Expectations

  • emelőgép/targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár, vezetőüléses targonca)
  • legalább 1 év termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • középfokú műszaki végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • folyamatos 3 műszakos (napi 8 órás) munkarend vállalása

Our offer

  • havi alapbéres fizetés
  • 30% műszakpótlék este 6-tól reggel 6-ig tartó időszakra
  • cafeteria már belépéstől
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • utazási támogatás
  • azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • támogató csapat
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • könnyű fizikai munka

Would you like to check the similar positions?