Veszprém

PLC Programozó

További információk: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12531

Veszprém Back PLC Programozó További információk: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12531

Veszprémi egyedi gyártásban tevékenykedő partnerünk részére keresünk ambiciózus, tapasztalattal rendelekező PLC programozó kollégát.

Tasks

  • Egyedi célgépek, integrált gyártósorok programozása, helyszíni üzembe helyezése, dokumentációk készítése,
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése,
  • Automatizálási feladatok megvalósítása
  • Kapcsolattartás a különböző társosztályokkal, vevőkkel,

Expectations

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Siemens Step7 és TIAportal és/vagy Allen-Bradley/Rockwell fejlesztőrendszerek ismerete
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat PLC programozásban, ipari automatizálás területen
  • Csapatmunkában történő munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai elhivatottság
  • Társalgási szintű angol

Our offer

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet

More information

Előny:

  • Omron fejlesztőrendszerek ismerete
  • Beckhoff fejlesztőrendszerek ismerete
  • Labview pogramozásban szerzett tapasztalat
  • Elektromos vezérlések tervezésében szerzett tapasztalat, Eplan tervezőszoftver ismerete
  • Servo hajtások, kamerás rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Would you like to check the similar positions?