Veresegyház

HR Specialista

Reference number WHCSZ12684

Veresegyház Back HR Specialista Reference number WHCSZ12684

Munkaügyi tapasztalattal rendelkezel és fontos számodra a fejlődés? Szívesen csatlakoznál egy támogató csapathoz, ahol elismerik és számítanak a munkádra? Nemzetközi, multinacionális partnerünk HR Specialista pozíciója Neked szól, jelentkezz még ma, hogy tájékoztathassunk a részletekről.

Tasks

  • A következő feladatokért leszel felelős:
  • HR tevékenységekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, munkaügyi adatok rögzítési és karbantartása
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése, be-és kilépők, szabadságok és túlórák regisztrációja, munkaszerződések frissítése
  • Havi zárási feladatokban való részvétel a kölcsönzött fizika munkaerővel kapcsolatban
  • Kölcsönzött munkaerő teljesítmény alapú jutalmazásával kapcsolatos adminisztráció
  • Munkabérelőleg workflow folyamatában való részvétel
  • PO készítése, indítása a kölcsönzött munkaerővel kapcsolatban
  • Bérszámfejtés előkészítése, adatok összegyűjtése és elemzése
  • Belépőkártyák igénylése, ticketek indítása
  • Riportok készítése, ellenőrzése
  • Negyedéves auditokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel
  • Cafeteria nyilatkoztatás
  • Aktív részvétel a szabályzatok módosításában, véleményezésében és fejlesztésében
  • Együttműködés a HR csapattal és más társosztályokkal (beszerzés, bérszámfejtés, IT)
  • Belsőkommunikációban való közreműködés
  • Oktatásokon és rendezvényeken való részvétel

Expectations

  • A pozíció betöltéséhez szükséges ismeretek és készségek:
  • Munkaügyi területen szerzett hasonló releváns tapasztalat (minimum 2-3 év)
  • Aktív felhasználói szintű Excel ismeret (pivot, függvények)
  • Outlook, word és más MS office programok aktív ismerete
  • Pontos, precíz, folyamatszemléletű munkavégzés
  • Proaktív, motivált, segítőkész személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Our offer

  • Amit a pozíció betöltése kínál:
  • Nemzetközi, multinacionális környezet
  • Támogató, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Egészségbiztosítás

Would you like to check the similar positions?