Villanyszerelő
Kecskemét, 2024.09.18.

Villanyszerelő munkalehetőség Kecskemét autógyárában! Reference number WHC011875

Kecskemét Back Villanyszerelő Villanyszerelő munkalehetőség Kecskemét autógyárában! Reference number WHC0118752024.09.18.

Nemzetközi ipari szolgáltatással foglalkozó partnercégünk megbízásából, Villanyszerelő kollégát keresünk, Kecskemét autógyárába!

Tasks

  • Új üzemegység átvételi folyamataiban való részvétel
  • Villamos berendezéseinek időszakos karbantartása, eseti javítások elvégzése
  • Hibabejelentések kezelése, hibák megoldása
  • A szakmai terület rendelkezésére álló erőforrásokkal (anyag, eszközállomány) történő gazdaságos munkavégzés az optimális kihasználtság érdekében
  • A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására
  • Karbantartási feladatok dokumentációja (SAP rendszer)

Expectations

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3+3-as (folyamatos) munkarend vállalása 12 órában
  • Megbízhatóság, pontos, lelkiismeretes munkavégzés, terhelhetőség

Our offer

  • Kiszámítható bérezési rendszer: alapbér, műszakpótlék, mozgóbér, Cafeteria
  • Jelenléti bónusz próbaidő után
  • Bejárás támogatása
  • Számítható, tervezhető, 12 órás munkarend (3+3)
  • Képzési lehetőségek biztosítása a szakmai fejlődés támogatására
  • Multinacionális háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Saját állományba történő felvétel
  • Változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat!

More information

Érdeklődés/jelentkezés: +36 30/214 1783

Would you like to check the similar positions?