Szerszámkarbantartó/készítő
Kecskemét

2 műszak, nincs hétvégi munka és túlóra! Reference number WHC012533

Kecskemét Back Szerszámkarbantartó/készítő 2 műszak, nincs hétvégi munka és túlóra! Reference number WHC012533

Szerszámkarbantartó munkatársat keresünk 2 műszakos munkarendbe, Kecskemétre!

Tasks

  • Különböző hidegalakító présszerszámok és fröccsszerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Szerszám hibák kivizsgálása, azonnali elhárítása
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása
  • SAP preventív karbantartási program használata
  • Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján
  • Hegesztési feladatok (AWI)
  • Fémmegmunkáló gépek napi használata (fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szerszámköszörű)

Expectations

  • Középfokú műszaki végzettség (szerszámkészítő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • CNC eszterga gép és CNC síkköszörű ismeret!
  • Minimum 3 év karbantartásban vagy műhelyben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasás
  • MS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete

Our offer

  • Havi alapbér br. 400 - 530 000 Ft (végzettség és tapasztalat függvényében) + műszakpótlék
  • Cafeteria próbaidő után SZÉP kártya formájában
  • Kiemelkedő jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása (Kecskeméten kívülről érkezőknek 30 Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Betanulás tapasztalt kolléga mellett
  • Multinacionális környezet, klimatizált üzem
  • Saját állományba történő felvétel!

More information

+36 30 214 1783

Would you like to check the similar positions?