Projektvezető
Kecskemét

Reference number WHCSZ9121

Kecskemét Back Projektvezető Reference number WHCSZ9121

Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! A Kincentric Legjobb Munkahely 2020 díjas WHC Csoport munkatársat keres saját csapatába Kecskemétre, az alábbi pozícióba: Projektvezető

Tasks

  • Munkaerő kölcsönzési projektek kezelése
  • Munkavállalók toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és a munkavállalókkal
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése, cafeteria rendelés, számlázás előkészítése stb.)

Expectations

  • Releváns munkatapasztalat, munkaügyi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Our offer

  • Versenyképes alapbér és vonzó béren kívüli juttatások
  • Céges laptop, telefon
  • Izgalmas feladatok: nemcsak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Tréningek, szakmai képzések

Would you like to check the similar positions?