Mechanikai gépbeállító
Tatabánya

Azonnali munkakezdéssel várunk egy stabil, jól fizető munkahelyen! Reference number WHC01667

Tatabánya Back Mechanikai gépbeállító Azonnali munkakezdéssel várunk egy stabil, jól fizető munkahelyen! Reference number WHC01667

Stabil, jól fizető autóipari csatlakozóelemek gyártásával foglalkozó partnerünk keres kollégákat az ipari park egyik legdinamikusabban fejlődő cégéhez.

Tasks

  • pneumatikus gépek karbantartása
  • gépbeállítási feladatok elvégzése
  • napi szintű dokumentációk vezetése

Expectations

  • Középfokú végzettség
  • Mérőeszközök ismerete

Our offer

  • Kiemelkedő bér + jelenléti bónusz + belépési bónusz
  • Cafetéria már próbaidő alatt is (nettó 28.000 Ft)
  • Költségmentes szálláslehetőség
  • Ajánlási bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok (több településről is), vagy bejárás támogatása
  • Képzések, előrelépési lehetőség, belső pályázatok

More information

  • Pneumatikus gépbeállításban/karbantartásban szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?