HR asszisztens
Szomor

Reference number WHCSZ12807

Szomor Back HR asszisztens Reference number WHCSZ12807

Csatlakozz szomori partnerünkhöz HR asszisztens pozícióba!

Tasks

  • HR osztályon felmerülő általános feladatok elvégzése
  • Munkaügyi feladatok adminisztrációja
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások és egyéb munkaügyi dokumentumok elkészítése, nyomon követése, iktatása
  • Bérszámfejtési anyagok összekészítése, rendszerezése, ellenőrzése
  • Hirdetések, önéletrajzadatbázisok kezelése, jelöltek előszűrése, toborzási folyamatban való részvétel
  • Üzemorvossal, munkavédelemmel kapcsolatos feladatok teljes körű ügyintézése, kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel
  • Kimutatások, nyilvántartások elkészítése, naprakész vezetése
  • Telefon és laptop flottakezelés, kapcsolódó dokumentációkezelés, ügyintézés, kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel
  • Saját pályázatokkal, bértámogatásokkal kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Céges rendezvények szervezése

Expectations

  • HR területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • magabiztos, felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Jó szervező készség, kiváló kommunikáció
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, diszkréció
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Precíz adminisztráció
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny:
  • Ha HR tanulmányokkal rendelkezel
  • Bér- és TB ügyintéző OKJ-s végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Jártasság a Nexon HR rendszer használatába

Would you like to check the similar positions?