Gépkezelő
Miskolc-Szirmabesenyő

Gépkezelő

Széleskörű juttatási csomag, fejlődési lehetőség, céges busz Reference number WHC012833
Gépkezelő

Miskolc-Szirmabesenyő Back Gépkezelő Széleskörű juttatási csomag, fejlődési lehetőség, céges busz Reference number WHC012833

Gépkezelő munkatársakat keresünk Miskolc és környékén. Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével!

Tasks

  • Folpack fólia, gyógyszerfólia, műanyaglemez gyártása
  • Műanyaggyártó gépek kezelése
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Gyártás előkészítése, kézi és gépi anyagmozgatás
  • Termékellenőrzés, minősítés
  • Legyártott termék csomagolása

Expectations

  • Műszaki irányultságú személyiség
  • Tapasztalat komplex gépek kezelésében
  • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártó, gyártástechnikus, elektrotechnikus)
  • Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal
  • Körültekintő munkavégzés
  • Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
  • Gyors reagálás hibahelyzetekben
  • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Our offer

  • Egyénre szabott beillesztési terv egy mentor segítségével
  • Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
  • Néhány éve épült modern hűtött/fűtött üzemekbe történő munkavégzés
  • Jól felszerelt konyha (hűtő, mikrohullámú)
  • Cafeteria-rendszer
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Szociális juttatási rendszer
  • 13. havi bér (két részletben)
  • Bónusz rendszer (havi teljesítmény alapján)
  • Hosszú távú együttműködési terv
  • Utazási támogatás

More information

  • Műanyagipari gyártó tapasztalat
  • 1-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!