Folyamatmérnök
Somogy megye

Tapasztalt Folyamatmérnököt keresünk multinacionális termelő partnercégünkhöz! Reference number WHCSZ12541

Somogy megye Back Folyamatmérnök Tapasztalt Folyamatmérnököt keresünk multinacionális termelő partnercégünkhöz! Reference number WHCSZ12541

Megbízónk stabil, német tulajdonú, innovatív vállalat. Fő tevékenységük a motor- és ventillátorgyártás.

Tasks

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása
  • Új technológia bevezetése

Expectations

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Gyártás/ folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
Előnyök:
  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

Our offer

  • Versenyképes alapbér , célprémium rendszer , 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Rugalmas munkarend
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Németországi kiküldetések

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!