Csőszerelő
Szentgotthárd

Csőszerelő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Reference number WHC012385
Csőszerelő

Szentgotthárd Back Csőszerelő Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Reference number WHC012385

Szentgotthárdra keresünk csőszerelő kollégát partnercégünknek 12 órás munkarendbe.

Tasks

  • A közegellátási vagy épületüzemeltetési területeken felmerülő csőszerelési feladatok ellátása
  • Cső-és vízvezeték szerelés
  • Fellépő üzemzavarok azonnali elhárítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások végrehajtása, dokumentálása
  • Eseti javítások elvégzése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása

Expectations

  • szakirányú műszaki szakmunkás végzettség
  • munkarend: megszakítás nélküli (12 óra)
  • tapasztalat: legalább 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Our offer

  • Alapbéren felül mozgóbért és cafeteria juttatás
  • Vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
  • Egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk
  • Változatos, izgalmas feladatok
  • Fejlődési lehetőség, képzések-továbbképzések támogatása

Would you like to check the similar positions?