Payroll Specialist
Budapest

Globális szinten meghatározó pozíciót betöltő, szolgáltatásokat nyújtó vállalat PAYROLL SPECIALIST kollégát keres. Hivatkozási szám WHCSZ10875

Budapest Vissza Payroll Specialist Globális szinten meghatározó pozíciót betöltő, szolgáltatásokat nyújtó vállalat PAYROLL SPECIALIST kollégát keres. Hivatkozási szám WHCSZ10875

Feladatok

  • Bérszámfejtési (és TB ügyintézési) feladatok teljes körű ellátása nemzetközi ügyfélkör részére a magyar jogszabályok alapján
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal
  • A „4 szem” elvét követve részvétel a csoporttagok a feladatainak ellenőrzésében

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év gyakorlat
  • TB és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Excel ismeret
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság és precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések
  • ingyenes angol nyelvoktatás
  • többféle iparágat ismerhetsz meg
  • nagy tapasztalattal rendelkező munkatársak szívesen megosztják szakmai tudásukat
  • mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében
  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezet