Kecskemét

Minőségbiztosítási osztályvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12681

Kecskemét Vissza Minőségbiztosítási osztályvezető Hivatkozási szám WHCSZ12681

Partnerünk bővülő csapatába keresünk Minőségbiztosítási osztályvezetőt!

Feladatok

  • Minőségbiztosítási osztály tevékenységének koordinálása
  • A minőségbiztosítási rendszer változásainak lekövetése
  • Minőségügyi dokumentációk feldolgozása, hibaokelemzések elvégzése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Jelentések, prezentációk, statisztikák készítése
  • Folyamatleírások, utasítások, formanyomtatványok, hibaszemléltetések elkészítése, aktualizálása
  • Társosztályok támogatása, szakmai felügyelete
  • Belső oktatások tartása, üzem felkészítése az auditokra

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat

Ajánlatunk

  • Motiváló alapbér, komplex juttatási csomag
  • Szakmai kihívás különböző technológiával rendelkező területeken
  • Munkábajárási támogatás
  • Képzések, továbbképzések