Folyamatmérnök
Somogy megye

Tapasztalt Folyamatmérnököt keresünk multinacionális termelő partnercégünkhöz! Hivatkozási szám WHCSZ12541

Somogy megye Vissza Folyamatmérnök Tapasztalt Folyamatmérnököt keresünk multinacionális termelő partnercégünkhöz! Hivatkozási szám WHCSZ12541

Megbízónk stabil, német tulajdonú, innovatív vállalat. Fő tevékenységük a motor- és ventillátorgyártás.

Feladatok

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása
  • Új technológia bevezetése

Elvárások

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Gyártás/ folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
Előnyök:
  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

  • Versenyképes alapbér , célprémium rendszer , 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Rugalmas munkarend
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Németországi kiküldetések