Csomagolási specialista
Kecskemét, 2024.09.06.

Hivatkozási szám WHCSZ12904

Kecskemét Vissza Csomagolási specialista Hivatkozási szám WHCSZ129042024.09.06.

Az autóiparban jelentős szerepet betöltő gyártópartnerünk részére keresünk CSOMAGOLÁSI SPECIALISTA pozícióba munkatársat

Feladatok

  • Új termékek, új csomagolások bevezetése
  • Csomagolási előírások karbantartása és fejlesztése
  • Csomagolási folyamat ellenőrzése és javítása
  • Csomagolóanyag diszpozíció
  • Helyettesítés esetén manuális számlák, jóváírások, sztornó számlák elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai mérnök végzettség)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 3 év tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek megismerésére, tanulására
  • Képesség csapatmunkára, önálló munkavégzésre egyaránt
  • Proaktivitás, megbízhatóság, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

Ajánlatunk

  • Féléves prémium
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Home Office lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör