NYUGDÍJAS - Tejtermék csomagoló
SZÉKESFEHÉRVÁR

Br. 1575 - 2.047 Ft/óra Hivatkozási szám WHC07663

SZÉKESFEHÉRVÁR Vissza NYUGDÍJAS - Tejtermék csomagoló Br. 1575 - 2.047 Ft/óra Hivatkozási szám WHC07663

Székesfehérvári tejüzembe keresünk nyugdíjas munkavállalókat tejtermék csomagolói feladatok ellátására.

Feladatok

  • Dobozos tejek, zacskós tejek, vödrös tejfölök, poharas joghurtos termékek, dobozba majd utána raklapra pakolása. (Közepesen nehéz fizikai munka, 10 kilónál többet nem szükséges emelni.)

Elvárások

  • 8 általános megléte
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Öregségi vagy korkedvezményes nyugdíj megléte

Ajánlatunk

  • 06:00-18:00 között bruttó 1.575 Ft/óra
  • 18:00-06:00 között bruttó, 2.047 Ft/óra
  • 12 órás munkavégzés
  • Munkavédelmi cipő biztosítása
  • Heti beosztás egyeztetés a ráérésnek megfelelően