Kalibrációs technikus
Debrecen, 2024.10.17.

Hivatkozási szám WHC012574

Debrecen Vissza Kalibrációs technikus Hivatkozási szám WHC0125742024.10.17.

A kalibrációs csapatunkba keresünk új kollégát! További részletek akár telefonon is elérhetők: +36 301394926

Feladatok

  • A vevőktől visszaérkező vagy új termékek kalibrálása egy akkreditált laboratóriumban
  • A kalibrációra beérkezett termékek változásainak kezelése
  • Kalibrálásra váró termékek priorizálása
  • Minőségi ellenőrzés a termék visszaküldését megelőzően
  • A munkaterület rendben tartása valamint szabályok betartása és betartatása
  • Folyamatos fejlődés támogatása
  • Helyszíni kalibrációk elvégzése (vevőkhöz történő kiutazások)

Elvárások

  • Technikusi végzettség (elektronikai és egyéb műszaki végzettség előny)
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Önállóság
  • Vevőközpontúság

Ajánlatunk

  • Számos elemből választható Cafeteria
  • Negyedéves és éves bónuszok
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Munkába járási támogatás
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)