Villanyszerelő
Debrecen

Hivatkozási szám WHC013041

Debrecen Vissza Villanyszerelő Hivatkozási szám WHC013041

Feladatok

  • Kisfeszültségű, erős és gyengeáramú ipari kapcsolóberendezések szerelése és szerelés felülvizsgálata
  • Vázszerkezetes és szerelőlapos rendszerek összeépítése, készülékek beépítése, huzalozása, ellenőrzése
  • Kiviteli vagy gyártási tervek alapján a kész berendezések ellenőrzése feszültség alatt is
  • Berendezésgyártási szabványok és előírások betartása a felülvizsgálatok folyamán
  • Eszközjelölések ellenőrzése, hiányzó jelölések pótlása
  • Hiba keresés és hibajavítás a berendezésekben
  • Mérési dokumentumok vezetése, gyártásvégi tervek visszajavítása kézzel
  • Részletes fotódokumentáció készítése az elkészült és ellenőrzött berendezésekről

Elvárások

  • Villanyszerelő szakképesítés
  • Villamos biztonsági felülvizsgáló képzés (VBF)
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálatában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Alapbéren felüli juttatások
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatás