TPM technikus
Szombathely

KARBANTARTÓK figyelem! Hegesztői tapasztalattal 1 MŰSZAKOS lehetőség! Hivatkozási szám WHC013034

Szombathely Vissza TPM technikus KARBANTARTÓK figyelem! Hegesztői tapasztalattal 1 MŰSZAKOS lehetőség! Hivatkozási szám WHC013034

Szombathelyi partnercégünkhöz keresünk TPM technikust hegesztő tapasztalattal 1 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Gyártósori berendezések mechanikus megelőző karbantartásának elvégzése, dokumentálása
  • Gépek költöztetésében és telepítésében való aktív részvétel
  • Gépalkatrészek felújítása alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése
  • Oktatási segédletek kidolgozásában, munkatársak oktatásában való részvétel
  • Részvétel a TPM rendszer/kultúra kialakításában

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (hegesztő végzettség és tapasztalat előny)
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Pnemutaikai/hidraulikai, mechanikai gépészeti ismeretek
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Szoftverismeretek: MS Office, SAP
  • Alapfokú angol/német nyelvismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Műszaki affinitás
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • 1 műszakos munkarend (délelőtt, vagy 8-16-ig)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő alapbér + céges bónuszok
  • Próbaidőt követően cafetéria (SZÉP kártya juttatás)
  • Bejárási támogatás
  • 13. havi juttatás