Tolatásvezető
Budapest XXI. kerület, 2024.07.25.

Kiemelkedő bér és juttatások! 13. és 14. havi fizetés! Biztos vállalati háttér! Hivatkozási szám WHC013175

Budapest XXI. kerület Vissza Tolatásvezető Kiemelkedő bér és juttatások! 13. és 14. havi fizetés! Biztos vállalati háttér! Hivatkozási szám WHC0131752024.07.25.

Tolatásvezető munkatársat keresünk a XXI. kerületbe!

Feladatok

  • Ellátja a belső vasútüzemi tolatások alkalmával a tolatásvezetői munkakört a vasútüzem vezető rendelkezései alapján
  • Gondoskodik a tolatással kapcsolatos, az üzem biztonságára vonatkozó szabályok, előírások betartásáról
  • Személyesen irányítja és vezeti a belső vasútüzemi tolatást
  • Gondoskodik a vasúti kocsik helyes kapcsolásáról és a megfutamodás elleni biztosításáról

Elvárások

  • Saját célú vasúti pályahálózaton tolatásvezetői alapvizsga
  • Érvényes egészségügyi alkalmassági határozat
  • 3 évnél nem régebbi időszakos vizsga igazolása
  • Az időszakos oktatásokon való részvétel igazolása
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Ajánlatunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai továbbképzés
  • Innovatív közeg
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Minden ledolgozott munkaórára 30%-os műszakpótlék
  • 13. és 14. havi fizetés a próbaidőt követően
  • Cafetéria juttatás a próbaidő után
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidő lejárta után
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívülről : autóbuszbérlet, vagy Máv-Start prémium kártya, vagy üzemanyagtérítés (30 Ft/km)
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása