Szakmunkák Marcaliban
Marcali

AZONNALI munkekezdési lehetőség, PROFESSZIONÁLIS HÁTTÉR Hivatkozási szám WHC012527

Marcali Vissza Szakmunkák Marcaliban AZONNALI munkekezdési lehetőség, PROFESSZIONÁLIS HÁTTÉR Hivatkozási szám WHC012527

Kellő műszaki beállítottsággal rendelkezel? Esetleg szereztél már CO hegesztői vagy CNC gépkezelői/forgácsolói végzettséget? Ezek a lehetőségek csak rád várnak, ne halaszd el! Légy részese a pörgésnek és a fejlődésnek!

Feladatok

  • CNC gépkezelő vagy CO hegesztői munkakör betöltése
  • CNC gépkezelő:

-1-es tíipusú CNC gépek kezelése

-korrekciók elvégzése

-kézi szerszámokkal való megmunkálás (sorjázás,görgőzés,fúrás)

-anyagkezelés

  • CO hegesztő:

-Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése

-varratok előírás szerinti ellenőrzése

-tűzvédelmi előírások betartása

  • gépek tisztán tartása
  • a munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú hegesztői végzettség / szakirányú CNC gépkezelő vagy forgácsoló végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás
  • Változásokra, újdonságokra való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga - CO hegesztői pozíció esetén

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Professzionális háttér
  • Továbbképzési lehetõségek
  • Ingyenes céges buszjárat