Hűtőgépész
Mélykút, 2024.08.12.

Hűtőgépész

Gépész karbantartó munka, hűtéstechnikai területen Mélykúton Hivatkozási szám WHC01343
Hűtőgépész

Mélykút Vissza Hűtőgépész Gépész karbantartó munka, hűtéstechnikai területen Mélykúton Hivatkozási szám WHC013432024.08.12.

Hűtőgépészt keresünk MÉLYKÚTRA!

Feladatok

  • Technológiai berendezések, rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárító és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Mindenkor érvényben lévő műszaki előírások betartása
  • Hűtőkompresszorok indítása és felügyelete
  • Üzemi víz, melegvíz, gőzhálózat ellenőrzése
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • HŰTÉSTECHNIKAI BERENDEZÉSÜZEMELTETŐ OKJ végzettség
  • 2 műszak vállalása (3:00-11:30, 12:30-21:00-ig)
  • Minimum 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Stabil, kiszámítható jövedelem: Br. 500 000 - 600 000 Ft/hó
  • Cafeteria
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatása 50 Ft/km
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Saját állományba történő felvétel!