CNC gépkezelő - Marcali
Marcali

AZONNALI munkakezdési lehetőség, családias munkakörnyezet! Hivatkozási szám WHC011192

Marcali Vissza CNC gépkezelő - Marcali AZONNALI munkakezdési lehetőség, családias munkakörnyezet! Hivatkozási szám WHC011192

CNC gépkezelő munkakörbe keresünk munkavállalókat Marcaliba! Legyél részese a fejlődésnek!

Feladatok

  • A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján /alkatrész rajzok
  • 1 típusú CNC gépnek a szükséges kezelése, korrekciók elvégzése, anyagkezelés, tárolás, kézi szerszámokkal megmunkálás (sorjázás, görgőzés, fúrás)
  • a munkalapokon a munka kezdésének illetve befejezésének pontos pecsételése
  • a „Kísérőlap”-ok (MFB 7.1-01-04-1) pontos vezetése
  • a CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Precizitás, monotonitástűrő képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer
  • Plusz juttatások, bónuszok
  • Térítésmentes céges buszjárat
  • Fiatalos csapat
  • Professzionális háttér