Üzemi kisegítő Diákmunka
Bábolna és vonzáskörzete

Diákmunka lehetőség! Hivatkozási szám WHC02560

Bábolna és vonzáskörzete Vissza Üzemi kisegítő Diákmunka Diákmunka lehetőség! Hivatkozási szám WHC02560

Bábolnai partnerünk a világ vezető élelmiszer-szolgáltató és kiskereskedelemi márkáival együttműködve olyan élelmiszer ipari termékeket gyárt gyors éttermek számára, amely a fogyasztókat világszerte elégedettséggel tölti el. Partnerünk diák munkavállalókat keres üzemi kisegítő pozícióba!

Feladatok

  • Vegetáriánus és hús termékek vizuális ellenőrzés( automatizált folyamat)
  • Minőség ellenőrzés
  • Kész termék dobozolása, raklapra helyezése

Elvárások

  • 16. életév betöltése
  • Nappalis aktív/passzív jogviszony
  • Választható két műszak: délelőttös, délutános
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartása
  • Érvényes tüdőszűrő/mellkas röntgen eredmény

Ajánlatunk

  • Br.1700 Ft/óra, este 18:00 után 1820 Ft/óra
  • Céges buszjárat
  • Családias hangulat
  • Munkaruhát a cég biztosít