Teszt labor gyakornok
Bicske

Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz! Hivatkozási szám WHC022082

Bicske Vissza Teszt labor gyakornok Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz! Hivatkozási szám WHC022082

Bicskei partnerünk további növekedéséhez Teszt labor gyakornokot keres!

Feladatok

  • R&D élettartam teszt labor napi munkájának támogatása
  • Teljesítmény elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése, mérése élettartam teszthez
  • Teszt berendezések kezelése
  • Teszt eredmények kiértékelése, ellenőrzése
  • Teszt eredmények adatbázisba rögzítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz (villamos mérnök)
  • Heti 20-25 óra vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/óra
  • Változatos feladatok
  • Bejárás támogatás
  • Bónusz