Szimulációs mérnök gyakornok
Érd

Hivatkozási szám WHC022117

Érd Vissza Szimulációs mérnök gyakornok Hivatkozási szám WHC022117

Gyakornoki munkalehetőség a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalatánál, amely fejlesztéssel, szimulációval és teszteléssel foglalkozik az autóiparban és más ágazatokban. Dolgozz velünk és szerezz értékes tapasztalatot!

Feladatok

  • A jövő hajtásláncainak fejlesztésének támogatása, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon,
  • Dinamikai, rezgéstani szimulációs feladatok támogatása
  • Belsőégésű -, elektromos motor és fogaskerékhajtások rezgés és zaj (NVH) szimulációja
  • Belsőégésű motor főcsapágyszámítások és szelepvezérlés szimulációk készítése
  • Frekvencia analízis, akusztikai szimulációk (airborne-noise), topológiai optimalizálási feladatok
  • Szimulációs eredmények alapján konstrukciós javaslatok kidolgozása a mérnök kollégákkal együttműködve
  • A szimulációs terület más egységeivel történő együttműködés nemzetközi projektekben.

Elvárások

  • Folyamatban lévő MSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok,
  • Minimum heti 20 óra vállalása,
  • Alap mechanikai ismeretek dinamika és rezgéstan témakörökben,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (német nyelvtudás előny),
  • Valamelyik az iparban használt analízis program ismerete előnyt jelent: SimLab, Abaqus, ANSA/META, Ansys, Excite
  • Jó időmenedzsment, kommunikációs képesség, hajlandóság tanulásra.

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége a munkaidő 50%-ban,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Mentor program,
  • Relax- és fitness szoba,
  • Kávézó és étterem az iroda épületében,
  • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.