Minőségügyi gyakornok - Budapest XV. / Fót
Fót, 2024.08.15.

Hivatkozási szám WHC022424

Fót Vissza Minőségügyi gyakornok - Budapest XV. / Fót Hivatkozási szám WHC0224242024.08.15.

Dolgozz minőségügyi gyakornokként és szerezz releváns tapasztalatot!

Feladatok

  • A termék előállításért felelős szervezetek, minőségirányítási dokumentációt érintő munkájának a támogatása
  • Minőségmutatók ellenőrzése, elemzése valamint jelentésre való rendszeres előkészítése
  • Különböző projektekben való aktív részvétel (pl. Lean AWO)
  • Gyártási folyamatok és hibák elemzésében és fejlesztési javaslatok kidolgozásában való részvétel
  • Megbeszélések szervezése, előkészítése és a lebonyolításban való részvétel
  • A szervezeten belüli funkciókkal való rendszeres kapcsolattartás

Elvárások

  • Aktív / passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Műszaki tanulmányok folytatása
  • 2024.09.15.-2025.07.31. közti munkavégzés vállalása
  • Heti 16-24 óra vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Br. 2100 Ft / óra (25 év alatt ez a nettó is)
  • Ingyenes céges busz Budapest több pontjáról is
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Releváns szakmai tapasztalat