Mérnök gyakornok
Tószeg

Felsőfokú műszaki tanulmányaid mellé szerezd meg a szükséges szakmai gyakorlatot kiemelkedő partnerünknél. Hivatkozási szám WHC022347

Tószeg Vissza Mérnök gyakornok Felsőfokú műszaki tanulmányaid mellé szerezd meg a szükséges szakmai gyakorlatot kiemelkedő partnerünknél. Hivatkozási szám WHC022347

Tószegi székhellyel rendelkező parterünk keres mérnök gyakornokot

Feladatok

  • Mérnökség napi munkájának adminisztratív segítése
  • Folyamatleírások készítése, módosítása
  • Videófelvételezések/ időmérések/ normázásban való részvétel
  • Layoutok/ szerszámok/ gyártási segédeszközök tervezése, tesztelése
  • Gyártósori hatékonyságnövelő projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok műszaki területen (gépész/ mechatronika/ műszaki menedzsment)
  • Magabiztosság
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Precizitás
  • Heti legalább 3 munkanap vállalása
  • Jelentkezés önéletrajz csatolásával

Ajánlatunk

  • Br. 1600 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlati és szakdolgozat írási lehetőség a cégnél
  • Rendkívüli tapasztalatszerzésre lehetőség
  • Mérnökségben használt programok, szofverek megismerése és elsajátítása
  • Hosszútávú munkalehetőség