Logisztikai területeken új gyakornoki pozíciók
Kecskemét, 2024.09.11.

Műszaki és logisztikai egyetemi tanulmányaid mellé találd meg az igazi gyakornoki helyet Hivatkozási szám WHC022464

Kecskemét Vissza Logisztikai területeken új gyakornoki pozíciók Műszaki és logisztikai egyetemi tanulmányaid mellé találd meg az igazi gyakornoki helyet Hivatkozási szám WHC0224642024.09.11.

Kecskemét kiemelkedő cégéhez keresünk gyakornoki pozícióra diákokat

Feladatok

  • Gyártás, logisztika, karbantartás és technológia, minőségirányítás és HSE terület feladatinak ellátása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Heti minimum 16 órás munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook, Excel)
  • Megbízható személyiség
  • Jelentkezés önéletrajzzal

Ajánlatunk

  • Br. 2390 Ft/óra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Valós tapasztalatszerzés
  • Mentorrendszer
  • Talent Management
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség
  • Fix órabér, rugalmas munkaidő