Képzés és employer branding gyakornok
2151 Fót East Gate Business Park-Akácos 0221/12. hrsz. F2. ép., Pest, 2024.10.15.

Hivatkozási szám WHC022540

2151 Fót East Gate Business Park-Akácos 0221/12. hrsz. F2. ép., Pest Vissza Képzés és employer branding gyakornok Hivatkozási szám WHC0225402024.10.15.

Szeretnél egy energia-technológiai vállalatnál dolgozni?

Szeretnél kihívást jelentő projekteken dolgozni?

Csatlakozz hozzánk Képzés és employer branding gyakornoknak!

Feladatok

  • A belső képzési programok szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • Aktív részvétel employer branding események (pl. karrier- és toborzási rendezvények, gyár és irodalátogatások) szervezésében, végrehajtásában
  • Aktív részvétel telephelyi események, rendezvények előkészületeiben és lebonyolításában
  • Telephelyi és HR adminisztráció: kérdőívek készítése, riportok és kimutatások vezetése , egyéb dokumentumok elkészítése (pl. hírlevelek)
  • Képzés-fejlesztési és employer branding elemzések, piackutatások készítése, trendek és jó gyakorlatok követése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, oktatókkal és beszállítókkal
  • Képzési anyagok fejlesztése és karbantartása a belső igények alapján
  • Tanulmányi szerződések készítése, nyomon követése és az ahhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Orientációs tréningek és napok folyamatának támogatása és adminisztrációja
  • Különböző képzés-fejlesztési és HR programok támogatása (pl. Gyakornoki programok, Kismama nap, Leadership hét)
  • Képzés-fejlesztési, employer branding, valamint telephelyi kommunikációs és marketing anyagok készítése (pl. plakátok, prezentációk és egyéb anyagok)
  • Igény szerinti irodaszerek, reprezentációs ajndékok rendelése és ahhoz kapcsolódó számlázási feladatok ellátása
  • Intranet naprakészen tartása
  • TeamEnergy csapat működésének támogatása
  • Postázási, szortírozási, lefűzési feladatok ellátása
  • HR részleg számlázással kapcsolatos folyamatainak támogatása

Elvárások

  • Heti minimum 3 munkanap vállalása (heti minimum 1 irodába bejárós munkanap vállalásával)
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok HR, kommunikáció, marketing vagy hasonló területen
  • Érdeklődés a HR, képzés-fejlesztés, employer branding iránt
  • Folyékony magyar ÉS min. középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek (különösen Excel, PowerPoint)
  • Alapvető közösségi média platformok (pl. LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok, stb.) ismerete
  • Grafikai programok ismerete előnyt jelent (pl. Canva, Photoshop)
  • Kiváló kommunikációs készség és interperszonális készségek mind írásban, mind szóban: nem is bánja, hogy ha sokat kell beszélni, de tud aktívan hallgatni is és fogja a legapróbb rezgéseket is
  • Igazi csapatjátékosság: mind a HR csapaton belül, mind a munkavállalókkal

Ajánlatunk

  • Órabér: br. 2100 FT / óra (25 év alatt egyben nettó)
  • Munkába járás támogatás (autóval, vállalati buszjárattal, tömegközlekedéssel)
  • Heti minimum 1 nap home office lehetőség
  • Vállalati laptop
  • Pilates órák, edzőterem, rekreációs szoba, Egészséghét (ingyenes szűrővizsgálatokkal)