Global Trade & Compliance Intern - IX. kerület
Budapest IX. kerület, 2024.09.12.

Dolgozz Te is a legjobb munkahelyen! Hivatkozási szám WHC021729

Budapest IX. kerület Vissza Global Trade & Compliance Intern - IX. kerület Dolgozz Te is a legjobb munkahelyen! Hivatkozási szám WHC0217292024.09.12.

Csatlakozz Budapesti partnerünkhöz Bruttó 2200 Ft bérezéssel Global Trade gyakornok diákként !

Feladatok

  • Maintaining customs related trackers, tools, and workflows.
  • Customs related data collection/clean-up for trade compliance reporting.
  • Support document collection for external and internal audits.
  • Support to collect and track supplier declarations.
  • Support to collect export and import related SAP reports.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív / passzív)
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Microsoft Power BI ismeretek és nemzetközi tanulmányok előny
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Erős angol és magyar nyelvismeret
  • Angol nyelvű önéletrajz

Ajánlatunk

  • Br. 2200 Ft-os órabér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges laptop, telefon