Gépkezelő kisegítő  / Szerelő / Forgácsoló
9700 Szombathely Zanati út 31, Vas

Gépkezelő kisegítő / Szerelő / Forgácsoló

Rendelkezel gyári tapasztalattal? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő céghez csatlakozni? Jelentkezz hozzánk, kiemelt juttatási csomaggal , ingyenes szálláslehetőséggel várunk! Hivatkozási szám WHC012417

9700 Szombathely Zanati út 31, Vas Vissza Gépkezelő kisegítő / Szerelő / Forgácsoló Rendelkezel gyári tapasztalattal? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő céghez csatlakozni? Jelentkezz hozzánk, kiemelt juttatási csomaggal , ingyenes szálláslehetőséggel várunk! Hivatkozási szám WHC012417

Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz gépkezelő, szerelő vagy forgácsoló pozícióink egyikére!

Feladatok

  • gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • legyártott termék ellenőrzése és csomagolása

Forgácsoló:

  • Forgácsoló üzem berendezéseinek, megmunkáló programjainak és anyagjainak kezelése, alkatrészgyártás forgácsolási technológiával
  • Termelőgépek (maró-, köszörű-, fúró és esztergagépek) kezelése, átszerelése és beállítása
  • Megmunkáló programok kezelése, változtatása, dokumentálása NC, CNC ismeretek alapján
  • Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása
  • Mérőberendezések beállítása, használata, és dokumentációja
  • Gyártási folyamat pontos nyomon követése, szükség esetén jelentés, hibaelhárítás

Elvárások

Gépkezelő, szerelő:

  • Gyári tapasztalat
  • Tolómérő használat
  • Műszaki rajz olvasás
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés
  • Jó fizikai állapot (fél- 6kg-os alkatrészek, álló munka)

Forgácsoló:

  • Középfokú szakirányú végzettség; gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Fizikai állóképesség

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Vállalati bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Nyári és karácsonyi jutalom
  • 13.havi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Ingyenes szállás
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Munkaruha