Veszprém, 2024.10.03.

Folyamatmérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12826

Veszprém Vissza Folyamatmérnök Hivatkozási szám WHCSZ128262024.10.03.

Piacvezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó partnercégünkhöz Folyamatmérnök kollégát keresünk!

Feladatok

  • Termelési folyamatok és gyártó berendezések elemzése, figyelemmel kísérése, támogatása, adatok gyűjtése
  • Folyamatok fejlesztése az adatok elemzése alapján
  • A területéhez kapcsolódó hatékonyság nyomonkövetése és hulladékmegfigyelési rendszerek kezelése
  • Veszteség csökkentő akciók beazonosítása és megvalósítása
  • A kezelőfelületi szoftverek, például DFOS, IDHammer, Coloss, PowerBI ismerete
  • A műszaki és mérnöki kollégák, valamint a gyártási operátorok képzési programjának támogatása, képzés és fejlesztés a Management System eszközök és technikák terén
  • A PM és Training Specialist támogatása az operátorok képzésének koordinálásában és lebonyolításában
  • Az Mérnökség és a Professzionális karbantartás támogatása a karbantartási időszakok során
  • One Point Lessons és Standard Operating Procedures kidolgozása a gépüzemeltetés és karbantartás ’best practice’ biztosítása érdekében
  • Együttműködés a ManEx-szel a globális és európai ’best practice’-k megértése és bevezetése érdekében
  • Időszakosan részvétel a biztonsági és kockázatértékelésekben
  • Termelési – Karbantartási – Quality osztállyal való szoros együttműködés
  • Standardek megalkotása
  • Oktató lapok készítése
  • A területhez kapcsolódó összes szabvány betartása – biztonság, minőség, gépek, higiénia, folyamat, átállások

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (BSc) - mechatronika, gépész, villamos
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Személyes fejlődés iránt elkötelezett személyiség
  • Felelősségteljes, precíz és kreatív készségekkel rendelkező személyiség, aki a csapattal és társterületekkel jó hangulatú, kitűnő munkamorált tart fenn

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Személyre szabott fejlődési lehetőség
  • Privát egészségbiztosítás
  • Bejárási támogatás