Zsúpkészítő diákmunka
Őriszentpéter

Itt megtanulhatjátok ezt a régi, de értékes mesterséget, és hozzájárulhattok hagyományaink megőrzéséhez! Hivatkozási szám WHC022345

Őriszentpéter Vissza Zsúpkészítő diákmunka Itt megtanulhatjátok ezt a régi, de értékes mesterséget, és hozzájárulhattok hagyományaink megőrzéséhez! Hivatkozási szám WHC022345

Őriszentpéterre keresünk megbízható diákokat mezőgazdasági munkára!

Feladatok

  • szalma alapanyag behordása, cséplése, tisztítása
  •  kettőzött zsúpkévék előállítása

Elvárások

  • megbízhatóság
  • nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony igazolás
  • 15 éves elmúltál

Ajánlatunk

  • rugalmas munkaidő (8 vagy 12 órában, választható kezdés)
  • 1900 fix + teljesítményarányos bérezés