Villamosmérnök nyugdíjas
Tatabánya

NYUGDÍJASOK jelentkezését várjuk Villamosmérnök pozícióba! Hivatkozási szám WHC071081

Tatabánya Vissza Villamosmérnök nyugdíjas NYUGDÍJASOK jelentkezését várjuk Villamosmérnök pozícióba! Hivatkozási szám WHC071081

Tatabányai partnerünk számára keresünk NYUGDÍJAS munkavállalót villamosmérnök pozícióba!

Feladatok

Tervezési feladatok:

  • -áramszolgáltatói /magán KÖF/ KIF hálózatok engedélyezési és kiviteli terveinek készítése
  • -légvezetékes és kábeles hálózatok, transzformátor állomások létesítése és rekonstrukciója
  • -közvilágítási hálózatok létesítése, rekonstrukciója energia megtakarítás céljából

Elvárások

  • Heti 2-3 nap ráérés
  • Jelentkezés bérigény megadásával lehetséges
  • Öregségi akár korkedvezményes nyugdíj megléte
  • szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek és AutoCad ismerete
  • „B”kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Betanulás után Home office lehetőség